• 23 KW. 19
    20 lat filologii angielskiej na Uniwersytecie Szczecińskim

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na otwarte wykłady, zorganizowane z okazji 20-lecia Filologii Angielskiej na US. Prelekcje poprowadzą specjalnie zaproszeni goście z Polski i Europy.

W związku z okrągłą rocznicą powstania Instytutu Anglistyki na Uniwersytecie Szczecińskim, na Wydziale Filologicznym US został zorganizowany cykl wykładów, pt. Szczecin Culture Hub,  podczas  których będzie można spotkać  wybitnych kulturoznawców i literaturoznawców.  Prelekcje będą obejmować  takie zagadnienia, jak: adaptacja, nowe media i przenikanie się mediów i gatunków, humanistyka cyfrowa i kultura popularna.

Szczecin Culture Hub odbędzie się 25 kwietnia (czwartek) w godz. 10:00-15:00 na Wydziale Filologicznym US, al. Piastów 40b, budynek 4, sala 17-19.

Wykłady będą odbywały się w języku angielskim.

Program wydarzenia

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2267159573334093/