Warsztaty "Lider przyszłości" -

Wszystkich studentów zainteresowanych udziałem w tegorocznych bezpłatnych warsztatach zapraszamy serdecznie do lektury. Najbliższe spotkanie już 26 listopada br. a dotyczyć będzie prawa pracy. Zapisy tylko do 18.11.2015 r.

Dzięki warsztatom:

- zyskasz nowe umiejętności i udoskonalisz te, które już masz,

-poznasz sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

- uzyskasz praktyczną wiedzę na interesujące Cię tematy,

- przyswoisz sobie metody skutecznego komunikowania się z innymi,

- zwiększysz swoje perspektywy zawodowe i otworzysz się na nowe rozwiązania,

- zdobędziesz atrakcyjny wpis do CV,

- zintegrujesz się z innymi studentami :)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę warsztatu, tj. PRAWO PRACY

Uwaga! Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać w formacie .doc, podpisy uzupełniane są w dniu warsztatu.

Warsztaty skierowane są do studentów studiów stacjonarnych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Warsztaty odbywają się w godz. 9.00-15.00 w Szczecinie. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatne materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie potwierdzające udział w warsztacie.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem warsztatów a po więcej informacji pod adres