Aktywność ruchowa ludzi w różnym wieku

Uniwersytet Szczeciński oraz Polskie Towarzystwo Naukowe Kultury Fizycznej (Oddział w Szczecinie) pod auspicjami International Association of Sport Kinetics (IASK) zapraszają na XX Konferencję Naukową.

W programie konferencji pojawią się między innymi następujące tematy: sport jako modernizm olimpijski, antropokinezjologia - uniwersalna i interdyscyplinarna nauka o ruchach człowieka, działania na rzecz zdrowego, godnego i aktywnego starzenia się w polityce senioralnej, niefarmakologiczne leczenie choroby wieńcowej serca oraz równowaga wodno-elektrolitowa u starszych sportowców. Planowane sekcje tematyczne: aktywność ruchowa dzieci i młodzieży, aktywność ruchowa zawodników, aktywność ruchowa studentów, aktywność ruchowa ludzi starszych, aktywność ruchowa dorosłych, fizjologiczne i morfologiczne podstawy aktywności ruchowej oraz aspekty pedagogiczne i psychologiczne aktywności ruchowej.

Otwarcie obrad i sesja plenarna odbędą się 3 grudnia o godz. 11.00 w sali audiowizualnej Centrum Badań Strukturalno-Funkcjonalnych Człowieka Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ul. Narutowicza 17c. Obrady w sekcjach toczyć się będą w Zespole Pałacowym US w Małkocinie.

Zapraszamy do zapoznania się z PROGRAMEM KONFERENCJI.

Załączniki:
Pobierz plik (program konferencji 2015 (1).docx)Program konferencji[ ]32 Kb