Spotkanie informacyjne dotyczące programów wspierających wybitnych uczonych

Jego Magnificencja, Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego prof. dr hab. Edward Włodarczyk serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie informacyjne dotyczące aktualnych programów wspierających wybitnych uczonych oraz zespoły badawcze we wszystkich dziedzinach nauki.

Niniejsze wydarzenie odbędzie się w dniu 29 lutego 2016 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w siedzibie Biblioteki Międzywydziałowej Uniwersytetu Szczecińskiego mieszczącej się przy Al. Piastów 40b w Szczecinie, budynek nr 3 Kampusu. W spotkaniu w roli prelegenta wystąpi Pan dr Tomasz Perkowski - wiceprezes zarządu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (FNP), absolwent Akademii Rolniczej w Szczecinie, studiów podyplomowych w Central European University w Budapeszcie oraz MBA na Uniwersytecie Szczecińskim.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jako największe w kraju pozabudżetowe źródło finansowania nauki jest instytucją typu non profit, która realizuje swoje cele poprzez wspieranie wybitnych uczonych i zespołów badawczych we wszystkich dziedzinach nauki, modernizację warsztatów badawczych, czy wspomaganie innowacyjnych przedsięwzięć i komercjalizacji odkryć oraz wynalazków naukowych. Wykład otwarty poświęcony będzie działalności Fundacji na rzecz naukowców, możliwościom aplikowania w aktualnych konkursach oraz zasadom przyznawania wsparcia przez Fundację dla uczonych ze stopniem dr hab./prof., uczonych przed doktoratem i po doktoracie, pracowników naukowych i doktorantów z polskich jednostek naukowych. Po spotkaniu zapraszam wszystkich uczestników do dyskusji oraz na poczęstunek.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 24 lutego br. do godziny 12:00 w Dziale Projektów Europejskich US - telefonicznie pod nr tel. 91/444 11 42 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podając dane: imię i nazwisko, jednostkę organizacyjną, nr telefonu.

WSKAZÓWKI DOJAZDU