Klub Absolwenta i Fundacja Doctus prezentują koncert z cyklu Ambasada Absolwenta

Cykl pod nazwą Ambasada Absolwenta ma być przestrzenią dla spotkań i działań, przede wszystkim z udziałem Ambasadorów Klubu Absolwenta Uniwersytetu Szczecińskiego.

Organizatorzy Klubu wyszli z założenia, że w budowaniu więzi z uczelnią – poza ofertą programu lojalnościowego, czy dobrze funkcjonującą stroną internetową – bardzo ważne są osoby, które stanowić mogą dla nich inspirację – taką rolę pełnią Ambasadorzy Klubu Absolwenta Uniwersytetu Szczecińskiego, którymi dotychczas zostali m.in: Olgierd Geblewicz, Inga Iwasiów, Marek Kolbowicz, Robert Krupowicz, Piotr Krzystek, Ryszard Leoszewski, Szymon Osowski, Bożena Rochna, Henryk Sawka i Cezary Urban. Osoby te bez wątpienia mogą być dla obecnych i byłych studentów wzorem sukcesu zawodowego i działalności społecznej. Ich przykład i doświadczenie zachęcają do realizacji własnej drogi rozwoju – nie tylko zawodowego.

W ramach cyklu zaplanowano różnorodną działalność − od koncertów, przez wykłady, kończąc na różnorodnych spotkaniach sportowych.

Ambasada Absolwenta prezentuje:

Koncert
Ryszard Leoszewski i goście

Cafe Hormon
31 marca 2016

Ambasada Absolwenta inauguruje swoją działalność wraz z nadejściem wiosny.
Podczas koncertu rozpoczynającego cykl usłyszymy Ambasadora Ryszarda Leoszewskiego.
Koncert będzie nie tylko spotkaniem muzycznym, ale ma być również okazją do bliższego poznania Ryszarda Leoszewskiego. Dobra atmosfera spotkania z pewnością będzie wynikiem wspaniałej osobowości Ambasadora, repertuaru jaki wykonuje oraz miejsca, w którym odbędzie się koncert.

Organizator:
Fundacja Doctus