Spektakl "Zegar wcale nie dzwoni!" na Artystycznej Scenie Teatru Studenckiego w Akademickie Centrum Kultury US

Dziś o godzinie 19.00 na Artystycznej Scenie Teatru Studenckiego w Akademickie Centrum Kultury US odbędzie się premiera spektaklu Teatru Reprim pt. "Zegar wcale nie dzwoni!".

Spektakl został stworzony na podstawie tekstów twórców teatru absurdu, "Wróżki" Rolanda Topora, "Łysej śpiewaczki" Eugene Ionesco, "Szarlotki z herbatą" Andrzeja Dembończyka.

Każdy zna historyjkę o trzech życzeniach: złowiona rybka prosi, żeby wyrazić trzy życzenia, a ona je spełni w zamian za wolność. Cóż za bezwstydne kłamstwo! Jak można opowiadać takie idiotyzmy? Przedstawiamy historię Bobby'ego Watsona, z której dowiecie się co wspólnego mają ze sobą rybka (z frytkami), komiwojażer i kobieta w zielonym swetrze, jak niefortunna spekulacja i kryzys na giełdzie mogą wpłynąć na życie uczuciowe ludzi, a także gdzie biega piesek.

Reżyseria: Robert Kowalczyk, Dorota Chmielewska

Realizacja techniczna: Krzysztof Stępień, Maciej Głażewski

Wykonawcy: Marta Baranowska, Monika Borecka, Dawid Chabowski, Dorota Chmielewska, Brian Gasiński, Radosław Iwanowski, Marta Kotowska, Robert Kowalczyk, Katarzyna Witak-Rolecka