Świadoma Kadra - praca ze studentem z niepełnosprawnością

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Szczecińskiego po raz  trzeci organizuje dwudniowe szkolenie dla kadry akademickiej pod nazwą „Świadoma Kadra - praca ze studentem z niepełnosprawnością".

Szkolenie jest bezpłatne i realizowane będzie na terenie Uczelni w  terminie 20-21 czerwca 2016r. w godz. 8.30-14.30.(miejsce zostanie podane w późniejszym terminie).
Szkolenie skierowane jest zarówno do nauczycieli akademickich jak i pracowników administracji naszej Uczelni.

W związku ze zwiększającą się z roku na rok liczbą studentów niepełnosprawnych (obecnie na uczelni studiuje 400 osób niepełnosprawnych które wspiera BON US oraz około 200 osób bez orzeczenia) - szkolenia organizowane przez Biuro pozwolą na wypracowanie wspólnych metod i działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Jest to także okazja do przeprowadzenia kolejnej debaty nt. funkcjonowania studentów niepełnosprawnych w trakcie ich procesu kształcenia oraz wymienienie się własnymi spostrzeżeniami z perspektywy wykładowców i pracowników US.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z Biurem.

Załączniki:
Pobierz plik (Plan Uniwersytet Szczeciński.pdf)PROGRAM[ ]479 Kb