Spotkanie otwarte w ramach 4th International Staff Training Week

Dział Spraw Międzynarodowych już po raz czwarty organizuje międzynarodowe spotkanie dla przedstawicieli uczelni partnerskich z zagranicy. W tym roku zapraszamy wszystkich pracowników US zainteresowanych rozwijaniem współpracy z naszymi uczelniami partnerskimi na otwarte spotkanie, podczas którego uczestnicy z Hiszpanii, Chorwacji, Grecji, Turcji, Węgier, Słowenii, Litwy, Czech, Gruzji i Ukrainy będą przedstawiać swoje uczelnie. Przewidziany będzie także czas na indywidualne rozmowy z partnerami.

Spotkanie odbędzie się 23 czerwca (czwartek) w Auli Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nauk Przyrodniczych US o godz. 9.30

Osoby zainteresowany proszone są o wpisanie się na listę, która znajduje się tutaj http://goo.gl/forms/u6onVupQ3h3nCIkV2

Serdecznie zapraszamy!