Sobotnie kursy językowe dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego i innych osób zainteresowanych! Trwają zapisy!

Zapraszamy na kolejną edycję profesjonalnych kursów językowych prowadzonych przez wykładowców Wydziału Filologicznego US. W tym roku w naszej ofercie jest język angielski i niemiecki na dwóch poziomach zaawansowania (podstawowy i średniozaawansowany) oraz nauka od podstaw języków: hiszpańskiego, rosyjskiego,francuskiego i włoskiego.

Oferujemy Państwu roczny kurs w okazyjnej cenie: 500 zł (obejmuje on dziesięć spotkań po cztery godziny dydaktyczne).

Zajęcia odbywają się w soboty, pierwsze spotkanie już 26 listopada.

Zajęcia odbywają się w budynku Wydziału Filologicznego przy al. Wojska Polskiego 107-109.

Na zgłoszenia czekamy pod powyższym adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szczegóły na stronie internetowej: