Absolutorium małych ekonomistów

8 Grudnia odbędzie się uroczyste absolutorium V edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz III edycji Akademii Młodego Ekonomisty. Projekt ma wymiar Ogólnopolski – Uniwersytet Szczeciński współpracuje z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych przy SGH w Warszawie.

Partnerem strategicznym projektu jest Narodowy Bank Polski, natomiast patronat honorowy nad programem sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Wydarzenie poprzedzi ostatni blok merytoryczny EUD. W programie zaplanowano:
godz.17.30 Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej dla dzieci i rodziców
godz.17.50 Wykład i warsztaty

Studenci EUD: „Praktyk – Moja droga w biznesie” poprowadzi Aleksandra Ruta, właścicielka firmy „Małe Kilometry”

Studenci AME: Laboratorium „Podziwiane firmy świata – jak zdobyć pierwszy milion?” poprowadzą dr Marta Musiał i dr hab. Przemysław Pluskota, prof. US - WZiEU US

Dorośli: „Psychologia konsumenta” poprowadzi Paweł Reder, WZiEU US

godz.19.00 Absolutorium

Mini – wykład odnośnie weryfikacji autentyczności banknotów gościnnie poprowadzi Katarzyny Zwarzany z Narodowego Banku Polskiego.

Uroczystość odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług US w Auli im. Profesora Adama Szewczuka przy ul. Cukrowej 8 (s. 048).