W poszukiwaniu złotego środka, czyli Polska i Europa wobec kryzysu migracyjnego

Stowarzyszenie Kreatywni dla Szczecina i Regionu, Instytut Politologii i Europeistyki Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej.

Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2016 r. o godz. 9:30 na Wydziale Humanistycznym, ul. Krakowska 71-79, sala 114. Udział jest bezpłatny.

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych tematyką migracji, uchodźstwa, wielokulturowości. Szczególnie polecamy ją pracownikom administracji publicznej/samorządowej, służb mundurowych, organizacji pozarządowych, mediów, środowisk opiniotwórczych, instytucji działających w obszarze rynku pracy, oświaty, nauki/edukacji, polityki społecznej, bezpieczeństwa czy zarządzania kryzysowego, a także mieszkańcom naszego regionu pragnącym włączyć się w merytoryczną debatę na temat obecnego kryzysu migracyjnego.

Program konferencji, sylwetki prelegentów oraz bliższe szczegóły organizacyjne (w tym formularz zgłoszeniowy) znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://mniejemocji.pl/index.php/konferencja.