Zapraszamy do wypełnienia ankiety - praca doktorska

Celem badania ankietowego jest poznanie Państwa znajomości strategii obranej przez uczelnię, w której są Państwo zatrudnieni, określenie, czy w Państwa opinii przyjęta przez uczelnię strategia jest realizowana, sposobu w jaki postrzegają Państwo swojego pracodawcę, oraz określenie Państwa osobistych ambicji i celów.

Zebrane dane pozwolą na stworzenie modelu osobistej zbilansowanej karty wyników dla pracownika uczelni publicznej oraz koncepcji pomiaru dokonań dla uczelni publicznej. Ankieta jest skierowana do pracowników uczelni publicznych w województwie zachodniopomorskim. Twórcy ankiety gwarantują całkowitą anonimowość odpowiedzi. Ankieta ma wyłącznie charakter badawczy. Z góry dziękujemy za zrozumienie i poparcie rozwoju badań naukowych w dziedzinie rachunkowości zarządczej. Wypełnienie ankiety pomoże w przygotowaniem rozprawy doktorskiej.

Wypełnienie ankiety powinno zając około 15 minut. Jest ona dostępna w wersji elektronicznej pod linkiem:

dzięki czemu można ją wypełnić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety do dnia 15 stycznia 2017 r.

Z wyrazami szacunku,
mgr Ilona Kędzierska-Bujak