Szkolenie "Tworzenie modeli biznesowych"

Dział Projektów Europejskich zaprasza na szkolenie „Tworzenie modeli biznesowych”  organizowane przez RCIiTT.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT organizuje dla pracowników naukowych z województwa zachodniopomorskiego bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 31 stycznia 2017 r.

Celami szkolenia są:

1.       przybliżenie pracownikom naukowym zasad projektowania i planowania przedsięwzięcia biznesowego opartego o posiadaną technologię,
2.       przedstawienie sposobów weryfikowania zasadności takich przedsięwzięć.

W oparciu o narzędzie Business Model Canvas po szkoleniu uczestnik będzie znał podstawowe zasady projektowania przedsięwzięcia biznesowego oraz sposoby jego rozwijania na wczesnych etapach.

Więcej informacji na temat szkolenie i formularz rejestracji są dostępne na stronie: