Wydział Filologiczny zaprasza na dofinansowany kurs języka angielskiego dla pracowników administracji US

Wydział Filologiczny zaprasza na kolejną edycję kursu językowego dla pracowników administracji US. Liczba miejsc ograniczona!

Poziom językowy grup:

a) zaawansowany
b) średniozaawansowany (wyższy)
c) średniozawaansowany (niższy)
d) podstawowy

Wymagania wstępne:
Grupa A – znajomość języka na poziomie B2
Grupa B – znajomość języka na poziomie B1
Grupa C – znajomość języka na poziomie A2
Grupa D – znajomość języka na poziomie A1

Godziny i terminy spotkań:
Spotkania odbywać się będą w poniedziałki lub czwartki (w zależności od grupy),

1 raz w tygodniu po 1,5 godz.,

Koszty: wpisowe 100 PLN (poza tym zajęcia są bezpłatne)

Pierwszeństwo udziału w kursie językowym przysługuje pracownikom administracyjnym kontynuującym naukę języka, którzy uczestniczyli w kursach organizowanych w roku akademickim 2015/2016.

W pozostałych przypadkach decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane kursami proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres mailowy koordynatora kursów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 24. 02. 2017 r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie również na stronie internetowej Wydziału Filologicznego w zakładce aktualności, na stronie Działu Spraw Międzynarodowych oraz na stronie głównej US w zakładce aktualności.

Wszelkie pytania proszę przesyłać na adres mailowy koordynatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.