„Zostań ekspertem Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal!”- warsztaty dla pracowników naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego

JM Rektor US, prof. dr hab. Edward Włodarczyk zaprasza na pierwsze z pięciu szkoleń dot. pozyskiwania grantów badawczych w ramach Programu Horyzont 2020 Unii Europejskiej, które odbędzie się na Wydziale Matematyczno-Fizycznym przy ul. Wielkopolskiej 15, w dniu 25 kwietnia 2017r. w godzinach od 9:00 do 13:00, w sali 202.

Warsztaty komputerowe pod tytułem: „Zostań ekspertem Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal" w Horyzoncie 2020 są przeznaczone dla 15 pracowników naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego, a poprowadzi je p. Agata Skrobek, konsultantka ds. Programów Badawczych w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii. Celem warsztatów jest zapoznanie naukowców z serwisem Participant Portal, który obsługuje konkursy ogłaszane w programie ramowym Horyzont 2020 i zawiera stosowną dokumentację konkursową.

Mają one także wyjaśnić, jak zostatać ekspertem Komisji Europejskiej (KE) oceniającym innowacyjne projekty w Horyzoncie 2020. Podczas spotkania zostaną przedstawione korzyści, jakie daje pełnienie funkcji eksperta KE, jego obowiązki oraz zasady pracy. Bycie ekspertem jest niewątpliwie idealną okazją do rozwoju kariery zawodowej oraz współpracy z wybitnymi naukowcami z całej Europy.
Powyższa oferta szkoleniowa skierowana jest do naukowców, którzy posiadają znajomość języka angielskiego (dobry stopień komunikacyjny). Wskazane jest przygotowanie swojego CV w języku angielskim (w formie elektronicznej), gdyż znacznie ułatwi to zakładanie profilu eksperta.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się do dnia 21 kwietnia br. na stronie: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/zostan-ekspertem-komisji-europejskiej-i-poznaj-tajemnice-participant-portal-warsztaty-dla-naukowcow-uniwersytetu-szczecinskiego

Z przyczyn technicznych rejestracja będzie możliwa od dnia 10 kwietnia 2017r. Ewentualne pytania dot. ww. wydarzenia proszę kierować bezpośrednio do p. Edyty Kowalczyk-Luc, Pełnomocnik Rektora ds. Programu Horyzont 2020 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 91 444 14 28).

Załączniki:
Pobierz plik (Program spotkania-Warsztaty komp PP.doc)Program spotkania-Warsztaty komp PP.doc[ ]130 Kb