Aleksander Kwaśniewski na US

Z okazji 20. rocznicy obowiązywania Konstytucji RP Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji US zaprasza na wykład byłego Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego – zatytułowany „Ćwierć wieku polskiej transformacji, 20 lat Konstytucji RP. Co dalej?”.

Wykład Aleksandra Kwaśniewskiego zainauguruje reaktywowany przez studentów cykl pt. "Odcienie Sprawiedliwości. Społeczeństwo, Polityka, Prawo", czyli spotkania z najwybitniejszymi przedstawicielami świata prawa, a także z osobami sprawującymi najważniejsze funkcje w państwie.

W związku z dużym zainteresowaniem spotkaniem obowiązuje rejestracja, której można dokonać poprzez wypełnienie formularza, znajdującego się pod linkiem: https://goo.gl/forms/hi94mVaijSEhinpy2. Osoby, które dokonają rejestracji otrzymają wiadomość e-mail z informacją o terminie odbioru bezpłatnej wejściówki na wykład wraz ze wskazaniem miejsca na sali.

Spotkanie odbędzie się w środę, 10 maja, w auli na Wydziale  Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ul. Wielkopolskiej 15, o godzinie 13.00.

Istnieje możliwość uzyskania akredytacji FOTO/MEDIA. Dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji, proszę o kontakt z organizatorami: Patryk Kupis, tel. 888 340 581 lub Jakub Baranowski, tel. 787 227 628.