Nowe tendencje w gospodarce nieruchomościami 2018

W dniach 12-13 czerwca 2018 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa nt. Nowe tendencje w gospodarce nieruchomościami organizowana przez Instytut Ekonometrii i Statystyki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy wsparciu Instytutu Analiz, Diagnoz i Prognoz Gospodarczych w Szczecinie.

Tematyka konferencji obejmuje szeroko pojętą gospodarkę nieruchomościami, szczególnie w takich obszarach jak:
- program Mieszkanie Plus
- masowa wycena nieruchomości
- działalność zawodowa w zakresie gospodarki nieruchomościami
-  użytkowanie wieczyste
- wycena nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
- finansowanie nieruchomości
- krajowe i zagraniczne rynki nieruchomości
- zastosowanie metod ilościowych w analizie rynku nieruchomości.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronie: www.wneiz.pl/ieis.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonywać do dnia 15.03.2018 r. poprzez formularz rejestracyjny.