Matematyka na Cukrowej - pomoc dla maturzystów

Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług zaprasza maturzystów na kursy maturalne z matematyki.

Drodzy Maturzyści,

przed Wami jeden z najważniejszych etapów w Waszym życiu – matura. Dla wielu z Was jest to pierwszy sprawdzian nabytych w czasie wieloletniej edukacji umiejętności organizacji własnego warsztatu pracy. Przez najbliższe dwa miesiące skoncentrujcie się na tym, co jest dla Was najważniejsze, bowiem o dalszym życiowym sukcesie nie decyduje jedynie zdanie egzaminów maturalnych. Należy mieć pewność, że droga, którą wybierzecie, będzie realizacją Waszych postanowień i marzeń.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w bezpłatnym kursie z matematyki na poziomie podstawowym, w ramach którego dowiecie się, jak skutecznie rozwiązywać przykładowe arkusze maturalne. Nasz pracownik, dr Anna Landowska, zdradzi Wam sposoby umożliwiające rozwikłanie nawet najtrudniejszych zadań.

Program rusza już 12 marca 2018r. i potrwa do 30 kwietnia 2018r.

Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek w dwóch 45-minutowych blokach w godzinach 16:00-17:30 w sali 003.

Bardzo prosimy o zgłoszenie uczestnictwa poprzez e-mail:
Koordynator: dr Anna Landowska

Mamy nadzieję, że spotkania na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze umożliwią Wam celujące zdanie egzaminu maturalnego z matematyki.