Wykład w ramach projektu „Cały Szczecin mówi po włosku – Lifelong Learning – Lingua e Cultura italiana”

W ramach współpracy pomiędzy Katedrą Italianistyki WT US oraz ZSO 4 w Szczecinie w piątek, 16 marca, w LO XI – ZSO nr 4 - w Szczecinie, dr Marino A. Balducci, poprowadzi wykłady pt.: I mostri nella Divina Commedia - Potwory w Boskiej Komedii.

Wykłady odbędą się w ramach autorskiego projektu naukowego-dydaktycznego dra hab. Angelo Relli dot. języka i kultury włoskiej w szkole (od przedszkola do studentów) pn. Cały Szczecin mówi po włosku - Lifelong Learning - Lingua e Cultura italiana.

Projekt stworzony we współpracy z Centro Linguistico di Ateneo (Uczelniane Centrum Językowe) Università degli Studi di Bari, Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziałem Oświaty Gmina Miasta Szczecin.

Wykłady odbędą się o następujących godzinach: 8.55, 9.50 i 11.45.