PIT na tip-top kolejny już rok

Koło Naukowe Rachunkowości „Storno” działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US zaprasza do udziału w akcji "PIT na tip-top - bez kolejek, bez papierologii, bez stresu", w ramach której studenci kierunku finanse i rachunkowość wypełniać będą elektronicznie - przy użyciu oficjalnej aplikacji Ministerstwa Finansów - rozliczenia podatkowe za rok 2017, w szczególności PIT-37.

- Wypełnimy wszystkie konieczne rubryczki w oparciu o m.in.: PIT-11, zaświadczenie o dochodach, faktury na leki czy internet. Nie zapomnijcie zabrać dokumentu potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w 2016 roku - bez niego nie będziemy mogli skutecznie wysłać deklaracji elektronicznie - wyjaśniają organizatorzy akcji.

Studenci zapraszają w następujących dniach:
- Książnica Pomorska, parter, Sala Kolumnowa - piątki, 6 i 20 kwietnia, g. 14-18
- Książnica Pomorska, parter, Sala Kolumnowa - soboty, 7 i 21 kwietnia g. 10-14

Aby rozliczyć PIT w ramach akcji należy zabrać ze sobą m.in.:
- PIT-11
- dokument potwierdzający przychody z 2016 r.
- faktury za internet
- dokumenty dotyczące wpłat na IKZE lub wypłat z IKE
- faktury za wydatki rehabilitacyjne
- książeczkę honorowego dawcy krwi
- faktury za leki

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej akcji.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/knrstorno/