Konkurs filmowy "KulFon" Kultura na ekranie telefonu

Konkurs filmowy „KulFon” skierowany jest do szczecińskich studentów, których zadaniem będzie nakręcenie przy użyciu telefonu komórkowego krótkiego filmiku (nie przekraczającego 5 min.) o temacie przewodnim "Studiuję w Szczecinie".

- Konkurs ma na celu promocje Uniwersytetu Szczecińskiego, zachęcenie studentów, nie tylko US, do aktywnego udziału w życiu kulturalnym, a także zagwarantowania im dobrej zabawy w połączeniu z modą na nagrywanie w dzisiejszych czasach właściwie wszystkiego. Efekt, jaki chcielibyśmy uzyskać, to pokaz wartościowych filmów, udowadniający, że kulturę można szerzyć i propagować na różne sposoby, chociażby na ekranie telefonu - zachęcają organizatorzy.

Adres na który należy nadsyłać prace: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagrody: Power bank (samsung), karta pamięci, gadżety US i wiele innych !!! nagrody będą przyznane za zajęcie 1,2 i 3go miejsca oraz wyróżnienia, zwycięzcy będą wyłonieni na podstawie głosowania publiczności :-)

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem:

REGULAMIN