Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego

JM prof. dr hab. Edward Włodarczyk, Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, oraz Urszula Pańka, Dyrektorka Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli - mają zaszczyt zaprosić na uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego.

Wroczystość odbędzie się 22 maja 2018 r. (wtorek), o godzinie 11.00, na Wydziale Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Wielkopolska 15, Szczecin).

P R O G R A M

11.00 Otwarcie uroczystości 11.10 Wykład 11.35 Wręczenie nagród laureatom

* XXIII Wojewódzkiego Konkursu na Referat z Astronomii i Astronautyki

* XIX Konkursu Biologicznego

* L Konkursu Chemicznego

* LX Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego

* LIX Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych

12:05 Konkurs z nagrodami 12:35 Wręczenie nagród laureatom:

* X Wojewódzkiego Konkursu Języków Obcych

* XI Konkursu Dziennikarskiego „Bliżej niż myślisz”

* XIV Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

* XI Konkursu Geograficzno-Nautologicznego

13:05 Rozstrzygnięcie konkursu

13:15 Zakończenie uroczystości

Zapraszamy zainteresowane osoby do zwiedzania nowoczesnego laboratorium optyki Wydziału Matematyczno-Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, które odbędzie się przed uroczystością podsumowania konkursów, w godz. 9.30–10.45. Prosimy o zgłoszenie chęci zwiedzania za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.