Współpraca WNEiZ i ZUS

W ramach realizowanej współpracy pomiędzy Uniwersytetem Szczecińskim a szczecińskim oddziałem Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, ZUS udostępnił dla zwiedzających wystawę pn. "Rzeczpospolita ubezpieczonych. Historia ubezpieczeń społecznych w Polsce".

Wystawę będzie można oglądać w dniach  15-25 maja na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie (parter nowego budynku). Do obejrzenia wystawy zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp wolny.

Zaś kolejną inicjatywą w ramach wspomnianej współpracy, a zarazem uzupełnieniem wystawy, będzie wykład pt. „ZUS dla studenta” wygłoszony przez Gracjana Gniadka, pracownika ZUS w dniu 21 maja o godz. 12.00.

Wykład odbędzie się w Auli Nowej na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Mickiewicza 64.

Zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców, wstęp wolny.