Interdyscyplinarne Studia Zaawansowane - strona internetowa i spotkanie informacyjne dla studentów

„Interdyscyplinarne Studia Zaawansowane” (w skrócie ISZ) to najnowsza oferta Uniwersytetu Szczecińskiego realizowana w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0. – STREFA KARIERY”. Celem studiów jest wykorzystanie potencjału naukowego i dydaktycznego US w celu kształcenia liderów życia społecznego i gospodarczego gotowych do podjęcia problemów, których rozwiązanie wymaga wykorzystania informacji pochodzących z wielu dyscyplin.

Każdy uczestnik ISZ będzie studiował równolegle dwa wybrane przez siebie kierunki studiów drugiego stopnia i realizował pod opieką dwóch tutorów interdyscyplinarny projekt badawczy. Jednocześnie będzie korzystał z finansowego wsparcia badań oraz szeregu rozwiązań organizacyjnych oferowanych przez projekt „UNIWERSYTET 2.0. – STREFA KARIERY”.

Wszelkie informacje dostępne ISZ dostępna są na stonie internetowej: http://interstudia.usz.edu.pl

Studentki i Studentów zainteresowanych uczestnictwem w ISZ zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 14 czerwca br. (czwartek) o godz. 12.00 w sali 155 w gmachu Wydziłu Humanistycznego US przy ul. Krakowskiej 71-79.

„Interdyscyplinarne Studia Zaawansowane” są zadaniem realizowanym na Uniwersytecie Szczecińskim w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0. – STREFA KARIERY” nr POWR.03.05.00-00-z064/17 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego od 1 października 2018 r. do 30 września 2022 r.