Spotkanie informacyjne z przedstawicielem OK System

Serdecznie zapraszamy pracowników uniwersytetu na spotkanie informacyjne z przedstawicielem OK System – Michałem Jaroszem, które odbędzie się w środę, 13 czerwca br. o godz. 14:00 w auli Wydziału Matematyczno-Fizycznego US (ul. Wielkopolska 15).

Na spotkaniu zostaną przedstawione min. opcje pakietów do wyboru, wspólne przejście przez rejestrację krok po kroku oraz zniżki dostępne dla pracowników US. Przedstawiciel rozwieje wszelkie wątpliwości na temat OK System.

Uniwersytet Szczeciński realizuje umowę z firmą OK SYSTEM w zakresie możliwości wykupienia przez osoby zatrudnione na US oraz ich osoby towarzyszących i dzieci - abonamentów umożliwiających korzystanie z najszerszej na rynku gamy usług sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych.

Wykupiony abonament pozwala na dostęp do ponad 4000 obiektów sportowych w całej Polsce - siłowni, basenów, zajęć fitness - w zależności od opcji wybranego pakietu - w 25 lub 60 dyscyplinach sportowych.