Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

III edycja Prezydenckiego Programu Eksperckiego – Laboratorium Idei

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza młodych doktorów, doktorantów i specjalistów - ekspertów do udziału w III edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego – Laboratorium Idei.

Celem Programu jest wykorzystanie potencjału intelektualnego i doświadczenia specjalistów różnych dziedzin nauki na rzecz rozwoju i modernizacji Polski oraz wsparcie merytoryczne Kancelarii Prezydenta RP w pracach dotyczących najistotniejszych z punktu widzenia Prezydenta RP obszarów polityki zagranicznej i bezpieczeństwa, zagadnień gospodarczych, społecznych, prawno – konstytucyjnych i obywatelskich.
Program skierowany jest do ekspertów specjalizujących się w obszarach polityki zagranicznej i krajowej szczególnie istotnych z punktu widzenia Urzędu Prezydenta RP, takich jak:
    * polityka zagraniczna,
    * konkurencyjność gospodarki,
    * rodzina,
    * nowoczesny patriotyzm,
    * dobre prawo,
    * bezpieczeństwo.

Uczestnicy Programu będą zaangażowani w prace merytoryczne o strategicznym znaczeniu dla Prezydenta RP.

Aplikacje należy składać do 20 września 2014 roku. W razie pytań prosimy o kontakt z Kancelarią Prezydenta RP – elektroniczne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 721 800 255 (w godz. 14.30 – 16.30).

Więcej informacji w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Program ekspercki Prezydenta RP.pdf)Program ekspercki Prezydenta RP.pdf[ ]444 Kb
Odwiedź nas:

Jak do nas trafić