• 19 LIS 19
    Dni Kultury Francuskiej na US

Zapraszamy na obchody Dni Kultury Francuskiej, które odbędą się w czwartek, 20 listopada, na Wydziale Humanistycznym US.

Podczas spotkania Eliza Łuczyńska z Instytutu Francuskiego w Warszawie przedstawi prezentację pt.: Motywacyjne aspekty nauki języka francuskiego. Promocja francuskiego szkolnictwa wyższego i studiowania we Francji. Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje o możliwościach i warunkach studiowania we Francji, programach stypendialnych i korzyściach wynikających ze znajomości języka francuskiego w przyszłej karierze zawodowej.

Dni Campus France, odbywające się obecnie w kilku miastach Polski, organizowane są przez Ambasadę Francji, Instytut Francuski w Warszawie i współorganizatorów lokalnych. W Szczecinie, współorganizatorami tego wydarzenia są Stowarzyszenie Alliance Française i Uniwersytet Szczeciński – Wydział Humanistyczny.

Zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy w środę, 20 listopada, o godz. 14:00 na Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Piastów 40b, bud. IV, sala 17.