• 22 STY 20
    Jak napisać dobry wniosek do programu Horyzont 2020?

6 lutego 2020 r. w godzinach 09.00-15.00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie odbędą się warsztaty dla naukowców, przedsiębiorców i reprezentantów innych podmiotów sektora publicznego zainteresowanych przygotowaniem wniosku o wsparcie z programu Horyzont 2020

Podczas spotkania prowadzący wyjaśnią, jak przełożyć pomysł na projekt, omówią skład konsorcjum i rolę koordynatora oraz strukturę wniosku, a także przedstawią możliwość zostania ekspertem Komisji Europejskiej. Ćwiczenia praktyczne utrwalą wiedzę, pozwolą uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i umożliwią wymianę wartościowych informacji.

Warsztaty poprowadzą konsultanci Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie: Agnieszka Korpal i Sara Tabor-Osińska.

REJESTRACJA– decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielą:

Agnieszka.Korpal@zut.edu.pl, tel. 91 449 47 23
    Sara.Tabor@zut.edu.pl, tel. 991 45 49.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.