może tu
  • 07 LIS 18
  Kolejna edycja Giełdy Pracy już niebawem!

  Kolejna edycja Giełdy Pracy już niebawem!

  Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego! Będzie to wyśmienita okazja by spotkać się z ponad 40 pracodawcami i instytucjami rynku pracy!

  Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z opisem wystawców i zabrania ze sobą CV, aby zostawić je u wybranych pracodawców.

   

  Dodatkowo w ramach Giełd Pracy zachęcamy do udziału w ciekawych bezpłatnych warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami rynku pracy.
  Formularze zgłoszeniowe i szczegóły >>> Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Warto, bo dajemy wiedzę i zaświadczenia.

   

  Zapraszamy również do konsultacji z wizażystką i wykonywania podczas Giełdy Pracyprofesjonalnych zdjęć do CV.

   

  Akademickie Biuro Karier przygotowało także konkursy, w ramach których można wygrać m.in. weekend w 4-gwiazdkowym hotelu w Szczecinie dla dwóch osób (voucher ufundowany przez KK Wind Solutions), całodzienny pobyt w Klubie Fitness World dla dwóch osób (voucher ufundowany przez Radisson Blu) i wiele innych mniejszych i większych nagród.

   

  Gdzie i kiedy?

   

  ·         13 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00, na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8, Szczecin)

   

  ·         14 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00,  na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64, Szczecin)

   

  Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/277699569545554/?active_tab=discussion