• 07 LIS 18
    Kolejna edycja Giełdy Pracy już niebawem!

Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego! Będzie to wyśmienita okazja by spotkać się z ponad 40 pracodawcami i instytucjami rynku pracy!

Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z opisem wystawców i zabrania ze sobą CV, aby zostawić je u wybranych pracodawców.

Dodatkowo w ramach Giełd Pracy zachęcamy do udziału w ciekawych bezpłatnych warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami rynku pracy.
    Formularze zgłoszeniowe i szczegóły >>> Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Warto, bo dajemy wiedzę i zaświadczenia.

Zapraszamy również do konsultacji z wizażystką i wykonywania podczas Giełdy Pracyprofesjonalnych zdjęć do CV.

Akademickie Biuro Karier przygotowało także konkursy, w ramach których można wygrać m.in. weekend w 4-gwiazdkowym hotelu w Szczecinie dla dwóch osób (voucher ufundowany przez KK Wind Solutions), całodzienny pobyt w Klubie Fitness World dla dwóch osób (voucher ufundowany przez Radisson Blu) i wiele innych mniejszych i większych nagród.

Gdzie i kiedy?

·         13 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00, na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8, Szczecin)

·         14 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00,  na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64, Szczecin)

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/277699569545554/?active_tab=discussion