• 13 STY 20
    „Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania”

Instytut Ekonomii i Finansów ( Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego), zaprasza na Międzynarodową Konferencje Naukową „Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania”, organizowaną przy współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

Konferencja odbędzie się 5 czerwca 2020 roku w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ul. Mickiewicza 64.

Zaproszenie skierowane jest zarówno do przedstawicieli uczelni wyższych, jak i reprezentantów przedsiębiorstw, zrzeszeń przedsiębiorców oraz organizacji otoczenia biznesu i władz lokalnych.

W ramach Konferencji podjęta zostanie dyskusja na temat oceny możliwości udziału polskich środowisk naukowych w przyspieszeniu transferu nowoczesnych technologii i rozwiązań organizacyjnych dla biznesu, organizacji 3 sektora i samorządów lokalnych.

Zapraszamy do rejestracji i zapoznania się ze szczegółami konferencji na strony internetowej: http://b2b.usz.edu.pl/