• 12 LUT 19
    Oferta pracy – Informatyk w Uczelnianym Centrum Informatycznym (UCI)

    Uniwersytet Szczeciński poszukuje kandydata do pracy na stanowisku  Informatyk w Uczelnianym Centrum Informatycznym (UCI):

    1.Zakres obowiązków:

    • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z obsługą komputerów i programów komputerowych
    • obsługa wewnętrznego systemu zgłoszeń diagnozowanie i usuwanie usterki komputerów
    • instalacja podstawowego oprogramowania w ramach posiadanych licencji
    • reinstalacja systemu operacyjnego (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10) oraz konfiguracja sterowników
    • optymalizacje oprogramowania i konfiguracji komputerów pod kątem zastosowań specjalnych
    • podłączanie i konfiguracja urządzeń peryferyjnych sprzętu komputerowego
    • współpraca z kadrą naukową i jednostkami US
    • udział w projektach realizowanych na US
    • utrzymanie i zapewnienie ciągłości pracy użytkowników
    • inne czynności, związane z obsługą informatyczną obsługiwanych jednostek.

    2.Wymagania:

    • wykształcenie informatyczne
    • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość tematyki bezpieczeństwa stacji roboczych
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

    3.Mile widziane:

    • prawo jazdy kat B wraz z własnym środkiem transportu.

    4.Zapewniamy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
    • realizację ciekawych przedsięwzięć
    • dostęp do nowoczesnych technologii
    • pakiet szkoleń.

    Wymagane dokumenty:

    Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 28.02.2019 r. na adres:
    rekrutacja-uci@usz.edu.pl

    Bliższe informacje dotyczące w/w naboru można uzyskać pod nr telefonu:
    Uczelniane Centrum Informatyczne US – 91 444 1179