• 08 KW. 19
    Oferta pracy – Recepcjonistka/recepcjonista w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym w Pobierowie

Uniwersytet Szczeciński poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym w Pobierowie na czas określony od 01.05.2019 r. do 30.09.2019 r.

Zakres obowiązków:
    – kwaterowanie oraz prowadzenie ewidencji gości,
    – dokonywanie rezerwacji,
    – prace porządkowe w pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Wymagane dokumenty:
    – kopie/skany dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,
    – CV,
    – zgoda kandydata na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty złożoną na formularzu dostępnym do pobrania pod linkiem: RODO – kandydat do pracy- zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna.

Oferty należy przesyłać do dnia 23 kwietnia 2019 r. na adres: socjalny@univ.szczecin.pl lub składać osobiście w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym US w Pobierowie, ul. Grunwaldzka 66.
    Bliższe informacje można uzyskać pod nr telefonów:
    Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy US 91 444 14 90
    Samodzielna Sekcja Socjalna US 91 444 11 44.