• 04 LIS 19
    Spotkanie informacyjne w sprawie Legii Akademickiej

Zapraszamy studentki i studentów zainteresowanych przeszkoleniem wojskowym w ramach Legii Akademickiej na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w środę, 6 listopada 2019 roku, o godzinie 12.00 na Wydziale Nauk Społecznych, ul. Krakowska 71, w sali nr 228.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Uczelni i Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Szczecinie.

Legia Akademicka jest projektem szkolenia wojskowego dla studentów, realizowanym na Uniwersytecie Szczecińskim. Do programu przystąpić może student/studentka studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, który posiada obywatelstwo polskie. W pierwszej kolejności odbędzie się szkolenie  teoretyczne (30 godzin) – realizowane w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2020 r. Szkolenie praktyczne zostało zaplanowane na czas przerwy wakacyjnej 2020 r.

Dodatkowe informacje dotyczące szkolenia wojskowego na ramach Legii Akademickiej są zamieszczona na stronie internetowej www.legiaakademicka.usz.edu.pl