• 21 LIS 19
    Targi IT dla Szkolnictwa Wyższego

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zaprasza na pierwsze Targi IT dla Szkolnictwa Wyższego – ITUExpo 2019, które dobędą się 27 listopada 2019 na PGE Narodowy w Warszawie.

ITUEXPO 2019 to targi rozwiązań IT dedykowanych dla sektora Szkolnictwa Wyższego i Instytutów Badawczych, których organizatorem jest IT-WINS Sp. z o.o. wspólnie z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II. Patronat nad targami objęli: Wicepremier Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz NASK.

Targi mają na celu zaprezentowanie najnowszych światowych rozwiązań w zakresie informatyzacji Uczelni Wyższych oraz Instytutów Badawczych. Firmy z sektora IT będą prezentowały swoje rozwiązania, które usprawnią zarządzanie oraz podniosą poziom innowacyjności sektora Szkolnictwa Wyższego.

SZCZEGÓŁY