• 19 LIS 19
    XII Otwarty Turniej Brydżowy o Puchar Rektora US

Zapraszamy do udziału w XII Otwartym Turnieju Brydżowym o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 listopada, o godz.10:00 w auli im. Leona Babińskiego na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy – gracze mniej zaawansowani (Amatorzy) i z większym doświadczeniem(Profesjonaliści). Następnie pary składające się po jednym zawodniku z każdej z tych grup będą kojarzone przed rozpoczęciem turnieju w sposób losowy.

Rejestracja rozgrywek prowadzana będzie przy pomocy urządzeń bridgemate tzw. pierniczków. Ta nowoczesna technologia gwarantuje szybkie uzyskanie wyników po zakończeniu gry.

Umiejętność gry w brydża to nie tylko możliwość miło spędzonego czasu lub rywalizacji sportowej. Pozwala ona wykształcić takie cechy jak umiejętność podejmowania decyzji przy niepełnej informacji, logiczne myślenie, umiejętność negocjacji czy ocena poziomu podejmowanego ryzyka. Nie należy chyba nikogo przekonywać jak istotne znaczenie mają te umiejętności nie tylko w działalności gospodarczej i zawodowej, ale i w codziennym życiu.

Honorowy Patronat nad Turniejem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

WIĘCEJ INFORMACJI