• 03 WRZ 19
    Zmarł prof. dr hab. inż. Ryszard Budziński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w wieku 71 lat zmarł, prof. zw. dr hab. inż. Ryszard Budziński.  Z-ca Dyrektora Instytutu Informatyki w Zarządzaniu i Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Wiedzy Uniwersytetu Szczecińskiego, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Wiedzą oraz Kierownik Oddziału Instytutu Badań Systemowych PAN w Szczecinie.

Odszedł od nas wybitny uczony, mentor i nauczyciel akademicki, człowiek szlachetny, życzliwy i szanowany przez społeczność akademicką oraz naukową.

Rodzinie, najbliższym i współpracownikom składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Rektor i Senat Uniwersytetu Szczecińskiego

Msza Święta w intencji zmarłego profesora zostanie odprawiona w czwartek, 5 września 2019 r., o godz. 11:00 w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Szczecinie (Osiedle Bukowe, pl. Ks. Abpa Zygmunta Kamińskiego 1 – wejście od ul. Brązowej).

Po Mszy Św. kondukt żałobny wyruszy na Cmentarz Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska 33-38, gdzie około godz. 12:00 rozpocznie się ceremonia pogrzebowa.