• 17 PAŹ 19
    Alone Together Again (ATA) – II Międzynarodowa Konferencja o Samotności we Wspólnocie

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej i pandyscyplinarnej konferencji poświęconej samotności we wspólnocie: Alone Together Again, która odbędzie się na Uniwersytecie Szczecińskim w dniach 16-18.04.2020. Konferencję organizują wspólnie, jako drugą w cyklu, York St. John University (Wielka Brytania) i Uniwersytet Szczeciński, pod auspicjami Rektora US.

Pierwsza konferencja „Alone Together” miała miejsce w kwietniu 2019 roku w Yorku w Wielkiej Brytanii i zrzeszyła miłośników fenomenu samotności z dziewięciu państw, reprezentujących różne dyscypliny naukowe.

Organizatorzy czekają na referaty dotyczące wszelkich aspektów samotności, osamotnienia i ciszy ujętych z różnych perspektyw. Językiem konferencji jest język angielski. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie konferencji https://ata.usz.edu.pl/.