• 16 CZE 20
    ANKIETA: Postawy i zachowania pracowników w sytuacji niepewności

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej postaw i zachowań pracowników w sytuacji niepewności, spowodowanej pandemią COVID-19, którą przygotował zespół pracowników z Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Ostatnie miesiące upływające pod znakiem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 dla wielu pracowników okazały się dużym wyzwaniem. Zmianie uległy rutyny zawodowe i prywatne, a napływające informacje budziły wiele obaw. Z różnych stron do menedżerów i kierowników zespołów kierowane były wskazówki, jak wspierać pracowników w tych zmienionych warunkach – warunkach niepewności.

„Czy trafiły one na podatny grunt?”

„Czy organizacje oraz przełożeni stanęli na wysokości zadania, czy sprostali pojawiającym się wyzwaniom?”

Zespół badawczy Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, w składzie: dr Aleksandra Rudawska; dr hab Katarzyna Gadomska-Lila., prof. US; dr hab. Anna Pluta i mgr Ewelina Konarska-Michalczyk, postanowił przygotować specjalną ankietę, aby uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania i wskazać obszary, które firmy powinny wzmacniać, dbając o pracowników w sytuacji niepewności..

WYPEŁNIJ ANONIMOWĄ ANKIETĘ

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: aleksandra.rudawska@usz.edu.pl