• 21 MAJA 19
    „Biura Karier 2.0 – moc współpracy na współczesnym rynku pracy”.

Komisja ds. Akademickich Biur Karier przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wraz z biurami karier zrzeszonymi w ramach Zachodniopomorskiej Sieci Biur Karier zapraszają na IV Ogólnopolską Konferencję Akademickich Biur Karier, która odbędzie się w  23 maja (czwartek) na Uniwersytecie Szczecińskim.

Temat tegorocznej konferencji brzmi „Biura Karier 2.0 – moc współpracy na współczesnym rynku pracy”. Organizatorzy szczególnie zapraszają do udziału w dyskusji „Rynek pracy jutra a kształcenie”, której celem jest m.in. podjęcie tematu dotyczącego możliwości podążania uczelni i biur karier za aktualnymi trendami na rynku pracy.

Organizatorami tegorocznego wydarzenia są Komisja ds. Biur Karier przy KRASP i Zachodniopomorska Sieć Biur Karier, którą tworzą Biura Karier: Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Morskiej w Szczecinie, Akademii Sztuki w Szczecinie,Politechniki Koszalińskiej, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.