• 14 MAJA 19
  Dni NCN 2019

  Dni NCN 2019

  Siódme Dni NCN odbędą się w dniach 15-16 maja, na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Naukowcy z regionu i z całej Polski będą mogli wziąć udział w szeregu warsztatów i spotkań informacyjnych dotyczących oferty konkursowej Centrum.

   

  Dni Narodowego Centrum Nauki to wydarzenie cykliczne – co roku odbywa się w innej części Polski. Ideą tego przedsięwzięcia jest mobilny charakter, dzięki czemu Centrum może dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona uczonych. W 2019 r. Dni NCN zawitają do centralnej Polski. Gospodarzem imprezy jest Uniwersytet Łódzki, a w gronie współorganizatorów znalazły się również inne łódzkie uczelnie: Politechnika Łódzka, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Szkoła Filmowa w Łodzi. Ponadto w organizację włączył się Instytut Biologii Medycznej PAN i Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN.

   

  Wszystkie spotkania organizowane w ramach Dni NCN odbędą się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Pomorskiej 171/173. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie www.ncn.gov.pl. Udział w warsztatach dla wnioskodawców, dla pracowników administracyjnych, w warsztatach z rzetelności naukowej oraz w spotkaniu na temat konkursów międzynarodowych wymagał wcześniejszej rejestracji. Pozostałe spotkania mają charakter otwarty.

   

  PROGRAM