może tu

Sekcja ds. Nauki wspiera administracyjnie działalność badawczą prowadzoną w instytutach. W szczególności współpracuje z  instytutami w zakresie zadań związanych z  ewaluacją działalności naukowej, prowadzi rozliczenia finansowe pracowników instytutów z zakresu działań związanych z badaniami, współpracuje z przewodniczącymi rad naukowych instytutów zapewniając kompleksową  obsługę posiedzeń,  prowadzi postępowania awansowe wszczęte przed 30 kwietnia 2019 r., wspiera pracowników instytutów przy rozwiązywaniu bieżących problemów.

  • Sekcja ds. Nauki - Nauki Ekonomiczne, Finansów i Zarządzania

    W przygotowaniu

  • Sekcja ds. Nauki - Nauki Humanistyczne

    UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI
    Sekcja ds. Nauki – Nauki Humanistyczne
    al. Piastów 40b, bud. 5, pokój 101
    71-065 Szczecin

     

    Kierownik sekcji
    mgr Agnieszka Pawłuszyn
    agnieszka.pawluszyn@usz.edu.pl
    91-444-27-04
    al. Piastów 40b, bud. 5, pokój 101

     

    Specjalista
    mgr Katarzyna Orłowska
    katarzyna.orlowska@usz.edu.pl
    91-444-27-03
    al. Piastów 40b, bud. 5, pokój 101

     

    Specjalista
    mgr Monika Wójtowicz
    monika.wojtowicz@usz.edu.pl
    91-444-30-22
    al. Piastów 40b, bud. 5, pokój 103

    Sekretariat naukowy Instytutu Filozofii i Kognitywistyki

    Starszy specjalista
    mgr Judyta Babis
    judyta.babis@usz.edu.pl
    91-444-32-45
    ul. Krakowska 71-79, pokój 158

     

    Sekretariat naukowy Instytutu Językoznawstwa

    Specjalista
    lic. Katarzyna Grzesiak
    katarzyna.grzesiak@usz.edu.pl
    91-444-28-80
    al. Piastów 40b, bud. 5, pokój 104

     

    Sekretariat naukowy Instytutu Historycznego

    Starszy specjalista
    mgr Monika Potoczny
    monika.potoczny@usz.edu.pl
    91-444-33-00
    ul. Krakowska 71-79, pokój 059

     

    Sekretariat naukowy Instytutu Literatury i Nowych Mediów

    Specjalista
    Grażyna Zaforemska
    grazyna.zaforemska@usz.edu.pl
    91-444-28-94
    al. Piastów 40b,bud. 5, pokój 03

  • Sekcja ds. Nauki - Nauki o Kulturze Fizycznej

    mgr Marzena Wereszka – p.o. Kierownik Sekcji ds. Nauki Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej
    tel. 91 444 27 44
    e-mail: sn.kfz@usz.edu.pl
    pok. 13

     

    Małgorzata Seredyńska – starszy referent
    tel. 91 444 27 35
    e-mail: sn.kfz@usz.edu.pl
    pok. 15

    mgr Joanna Szwak – starszy referent
    tel. 91 444 27 37
    e-mail: sn.kfz@usz.edu.pl
    pok. 105

     

    mgr Małgorzata Borkowska- Stajniak – referent
    tel. 91 444 27 37
    e-mail: malgorzata.borkowska@usz.edu.pl
    pok. 105

  • Sekcja ds. Nauki - Nauki Prawne

    mgr Joanna Sotek – Kierownik Sekcji ds. Nauki Instytutu Nauk Prawnych US
    tel. 91 444 28 12
    e-mail joanna.sotek@usz.edu.pl
    pok. 11

     

    mgr Henryka Kościów – specjalista
    tel. 91 444 28 26
    e-mail henryka.kosciow@usz.edu.pl
    pok. 116 (Sekretariat)

     

    mgr Joanna Tuńska – starszy specjalista
    tel. 91 444 30 18
    e-mail joanna.tunska@usz.edu.pl
    pok. 11

    mgr Ewa Ligocka – specjalista
    tel. 91 444 30 05
    e-mail ewa.ligocka@usz.edu.pl
    pok. 11

     

    Agnieszka Kotula-Empringham – specjalista
    tel. 91 444 28 52
    e-mail agnieszka.kotula@usz.edu.pl
    pok. 309 a

     

    Bartosz Pacholski – specjalista
    tel. 91 444 28 52
    e-mail bartosz.pacholski@usz.edu.pl
    pok. 309 a

  • Sekcja ds. Nauki - Nauki Społeczne

    Współpraca z instytutami:

     

    Instytut Nauk Politycznych i Bezpieczeństwa
    Instytut Pedagogiki
    Instytut Psychologii
    Instytut Socjologii

     

    Kontakt:
    Wydział Nauk Społecznych
    Krakowska 71-79
    71-017 Szczecin

     

    mgr Justyna Stawiak
    tel. 91 444 3107
    e-mail sn.nsp@usz.edu.pl
    pok. [170]

     

    mgr Magdalena Faryś
    tel. 91 444 3247
    e-mail magdalena.farys@usz.edu.pl
    pok. [170]

    Instytut Nauk Politycznych i Bezpieczeństwa
    mgr Aleksandra Jutrzenka-Natywa
    tel. 91 444 3226
    e-mail aleksandra.jutrzenka@usz.edu.pl
    pok. [02]

     

    Instytut Pedagogiki
    mgr Urszula Cichoń
    tel. 91 444 3753
    e-mail urszula.cichon@usz.edu.pl
    pok. [3] ul. Ogińskiego 16/17

     

    Instytut Psychologii
    mgr Joanna Szpunar
    tel. 91 444 3240
    email joanna.szpunar@usz.edu.pl
    pok. [08] bud. H

     

    Instytut Socjologii
    mgr Katarzyna Żurek
    tel. 91 444 3239
    email katarzyna.zurek@usz.edu.pl
    pok. [157]

  • Sekcja ds. Nauki - Nauki Ścisłe i Przyrodnicze

    Sekcja ds. Nauki – Nauki Ścisłe i Przyrodnicze obsługuje:

    1. Instytut Biologii
    2. Instytut Fizyki
    3. Instytut Matematyki
    4. Instytut Nauk o Morzu i Środowisku

     

    Sekcja ds. Nauki – Nauki Ścisłe i Przyrodnicze
    Mickiewicza 16, pok. 216-221
    70-383 Szczecin

     

    Kierownik Sekcji ds. Nauki
    mgr Anna Zadroga
    tel.: 91 444 2377
    e-mail: anna.zadroga@usz.edu.pl

     

    mgr Irena Baranowska
    tel.: 91 444 2528
    e-mail: irena.baranowska@usz.edu.pl

     

    mgr Urszula Kosińska
    tel.: 91 444 2515
    e-mail: urszula.kosinska@usz.edu.pl

    Sekretariat naukowy Instytutu Biologii
    mgr Sylwia Wochna-Bartnik
    Wąska 13, pok. 10
    71-415 Szczecin
    tel.: 91 444 1515
    e-mail: sylwia.wochna-bartnik@usz.edu.pl

     

    Sekretariat naukowy Instytutu Fizyki
    mgr Magdalena Ślepowrońska
    Wielkopolska 15, pok. 115
    70-451 Szczecin
    tel.: 91 444 1227
    e-mail: magdalena.slepowronska@usz.edu.pl

     

    Sekretariat naukowy Instytutu Matematyki

    mgr inż. Iwona Gałązka – Karbowiak
    Wielkopolska 15, pok. 20
    70-451 Szczecin
    tel.: 91 444 1261
    e-mail: iwona.galazka-karbowiak@usz.edu.pl

     

    Sekretariat naukowy Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku

    mgr Magdalena Klimczak
    Mickiewicza 16, pok. 205
    70-383 Szczecin
    tel.: 91 444 2525
    e-mail: magdalena.klimczak@usz.edu.pl

  • Sekcja ds. Nauki - Nauki Teologiczne

    dr Romuald Jankiewicz – p.o. kierownika Sekcji
    tel. 91 444 14 74
    e-mail romuald.jankiewicz@usz.edu.pl
    pok. 8

     

    mgr Malwina Grzesiak – samodzielny referent
    tel. 91 444 14 50
    e-mail: malwina.grzesiak@usz.edu.pl
    pok. 2

     

    mgr Krzysztof Wodzyński – starszy referent
    tel. 91 444 14 58
    e-mail krzysztof.wodzynski@usz.edu.pl
    pok. 9