• 23 PAŹ 18
    Konferencja „Alone together” w York’u z patronatem Rektora

York St. John University oraz Uniwersytet Szczeciński zapraszają na międzynarodową konferencję multidyscyplinarną „Alone together” poświęconą samotności we wspólnocie. Konferencja odbędzie się w Yorku w Wielkiej Brytanii w dniach 10-12.04.2019 pod honorowymi auspicjami JM Rektor Uniwersytetu w Yorku, prof. Karen Stanton oraz JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, prof. dr. hab. Edwarda Włodarczyka.

Naszą intencją jest światowe spotkanie badaczy i pasjonatów samotności, także tej mniej oczywistej – pozytywnej, reprezentujących różne dyscypliny (pedagogikę, psychologię, filozofię i kognitywistykę, teologię, medycynę, sztukę i inne). Zgłoszenia przyjmujemy przez stronę internetową konferencji: www.yorksj.ac.uk/alonetogether.

Więcej informacji uzyskają Państwo z ULOTKI.