• 21 LIS 18
    Konkurs stypendialny dla studentów US studiów II i III st.

Pod auspicjami JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego i Rektor York St. John University, w dniach 10-12.04.2019 w Yorku w Wielkiej Brytanii odbędzie się Światowa Konferencja Multidyscyplinarna „Alone Together” poświęcona zagadnieniu samotności (pozytywnej i negatywnej).

Organizatorzy ogłaszają konkurs na najlepszy abstrakt wystąpienia dla studentów US studiów II i III stopnia wszystkich kierunków studiów. Student US, który przygotuje najlepszy abstrakt, otrzyma stypendium pokrywające wszystkie koszty udziału w konferencji (opłatę konferencyjną, koszt udziału w uroczystej kolacji, koszty przelotów oraz pobytu w Yorku). Abstrakty będą oceniane przez organizatorów. Stypendium otrzyma jeden student US i jeden student YSJU.

Swój udział w konferencji zapowiedzieli najwybitniejsi badacze samotności (m.in. prof. Moira von Wright ze Szwecji, prof. Sandra Bosacki z Canady, prof. Tadeusz Gadacz z Polski).

Wszystkie informacje znajdują się na stronie konferencji: