• 24 KW. 19
    Międzynarodowe warsztaty naukowe nt. innowacyjnej technologii jądrowych reaktorów dwupłynowych

Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na warsztaty zatytułowane Perspektywy rozwoju technologii reaktora dwupłynowego DFR (Perspectives of Dual Fluid Reactor Technology) skierowane do doktorantów Międzynarodowych Studiów Doktoranckich Nauk Ścisłych WMF.

Warsztaty będą się odbywać w dniach 25-27.04.2019 na Wydziale Matematyczno-Fizycznym (ul. Wielkopolska 15) w sali 305.

W planie warsztatów są wykłady prowadzone przez zaproszonych prelegentów, jak i wystąpienia doktorantów. Każdego dnia planowane są także panele dyskusyjne w celu wymiany poglądów i określenia perspektyw dla dalszego rozwoju technologii DFR.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu UNIWERSYTET 2.0 –STREFA KARIERY współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu  Społecznego.

Program oraz szczegóły: