• 02 SIE 18
    Naukowcy US w International Association of Sport Kinetics

Podczas ostatniej 14TH INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE OF SPORT KINETICS – Movement in Human Health and Longlife, dwie pracownice naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego z Katedry Metodyki Wychowania Fizycznego na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia zostały wybrane do władz International Association of Sport Kinetics na kadencje 2018–2020.

Prof. dr hab. Danuta Umiastowska została wybrana na członkinię do Prezydium Stowarzyszenia, natomiast dr Joanna Ratajczak wybrana została do komisji rewizyjnej.

Do International Association of Sport Kinetics należą naukowcy z całego świata, w związku z czym jest to tym bardziej ważne osiągnięcie promujące Uniwersytet Szczeciński wśród światowych gremiów.

Konferencja odbyła się w dniach 24-27 czerwca w miejscowości Poreč w Chorwacji.

Więcej informacji.