może tu
    • 23 MAJA 19
    Oferta pracy – Starszy referent w Samodzielnej Sekcji Zamówień Publicznych US

    Uniwersytet Szczeciński poszukuje osoby do pracy na stanowisko – starszy referent w Samodzielnej Sekcji Zamówień Publicznych US.

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie i przeprowadzanie procedur przetargowych;
    • przygotowywanie korespondencji, wykonawcami biorącymi udział w postępowaniu;
    • organizowanie posiedzeń komisji przetargowych, udział w jej pracach;
    • kontaktowanie się z Radcą Prawnym;
    • przygotowywanie umów;
    • bieżąca współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi/komórkami merytorycznymi Uniwersytetu Szczecińskiego;
    • przygotowywanie bieżących dokumentów do archiwizacji;
    • wnioskowanie do Działu Księgowości o zwolnienie wadium;
    • potwierdzanie zgodności zawieranych umów z ustawą Prawo Zamówień Publicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w przeprowadzaniu postępowań o udzielanie zamówień publicznych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych
    • praca na podobnym stanowisku.
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole;
    • wysoka motywacja do pracy, kreatywność, zdolności organizacyjne, samodzielność i inicjatywa;
    • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów;
    • umiejętność pracy pod presją czasu;
    • odpowiedzialność, sumienność i dokładność;
    • gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
    • pełny wymiar etatu;
    • możliwość rozwoju i samorealizacji; dodatkowe szkolenia oraz zdobywanie cennego doświadczenia w pracy;
    • uczestnictwo w szkoleniach;
    • miłą atmosferę pracy.

    Wymagane dokumenty:

    Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Oferty należy składać w sekretariacie Kanclerza US w Szczecinie, Aleja Papieża Jana Pawła II 31, pok. 109, bądź drogą elektroniczną na adres: sekretariat.kanclerza@univ.szczecin.pl  w terminie do 14.06.2019 r

    Bliższe informacje dotyczące w/w naboru można uzyskać pod nr telefonu:
    Samodzielna Sekcja Zamówień Publicznych  US – 91 444 11 51

Accessibility Toolbar