• 12 MAR 19
    Projekt „Innowacyjni 2018/19″ – szkolenie z umiejętności miękkich

Katedra Analizy i Strategii Przedsiębiorstwa na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na bezpłatne, certyfikowane warsztaty dla studentów. Odbywają się one w ramach PROJEKTU „INNOWACYJNI 2018/19” realizowanego przy współpracy z SANTANDER UNIVERSIDADES. Najbliższe warsztaty z umiejętności miękkich „Inteligencja emocjonalna kompetencją sukcesu w biznesie” prowadzone przez Katarzynę Niedzielską-Czyż – doktora nauk prawnych, coacha, wykładowcy i pasjonata kompetencji miękkich, odbędą się 25 marca w godz.10.0-14.00 w sali 126 na WNEiZ.

Na warsztaty obowiązują obowiązkowe zapisy u menedżera warsztatów mgr Joanny Kowalik joanna.kowalik@usz.edu.pl do 15.03.2019r. wg formularza zgłoszeniowego

Ilość miejsc ograniczona!

SZCZEGÓŁOWE MATERIAŁY: