• 29 MAJA 19
    Spotkanie dot. rozwoju potencjału badawczego instytucji

Zapraszamy Państwa na organizowane przez Uniwersytet Szczeciński wspólnie z Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie spotkanie pod tytułem: „Rozwój potencjału badawczego instytucji, czyli jak uczyć się od najlepszych. Projekty H2020 ERA Chairs i Twinning”, które odbędzie się w Dużej Sali Senatu Rektoratu US 14 czerwca 2019r. (piątek) w godzinach: od 09:00 do 14:30. Spotkanie jest dedykowane pracownikom naukowym.

Spotkanie jest dla osób zainteresowanych rozwojem instytucji w określonych dziedzinach naukowych oraz budowaniem międzynarodowej i międzyinstytucjonalnej współpracy badawczej. W trakcie spotkania zostaną omówione zasady konkursów ERA Chairs i Twinning, a także struktura wniosku wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi pisania wniosków projektowych przez specjalistę z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych w Warszawie – p. dr inż. Wojciecha Adamiaka.

Ewentualne pytania dot. ww. wydarzenia proszę kierować bezpośrednio do jego organizator – p. Edyty Kowalczyk-Łuc, pracownika Działu Projektów Europejskich, zajmującego się Programem Ramowym Horyzont 2020 na Uniwersytecie Szczecińskim – tel. 91 444 14 28, e-mail: edyta.kowalczyk@usz.edu.pl

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa poprzez stronę internetową https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/poznaj-mozliwosci-programow-era-chairs-i-twinning do dnia 11 czerwca 2019r. włącznie.