może tu
  • 27 SIE 19
  Rusza rekrutacja „Małego poligloty”

  Rusza rekrutacja „Małego poligloty”

  Już 1 września rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok akademicki w Uniwersytecie Dziecięcym „Mały poliglota” działającym przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

   

  Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy” (nr POWR.03.01.00-IP.08-00-UMO/17) oferowane przez nas zajęcia są bezpłatne. Do projektu przyjmujemy dzieci w wieku od 6 do 16 lat.

   

  W naszej ofercie edukacyjnej znajdują się trzy grupy językowe:
  – z językiem angielskim i rosyjskim,
  – z językiem niemieckim i hiszpańskim,
  – z językiem norweskim i włoskim.

   

  Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów języków obcych. Aby zgłosić dziecko do projektu, należy odesłać pod powyższy adres mailowy wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik). Limit przyjęć w roku akademickim 2019/2020 wynosi 180 uczestników.

   

  Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji na rok akademicki 2019/2020 znajdują się na naszej stronie internetowej:

   

  www.malypoliglota.usz.edu.pl w zakładce: Rekrutacja 2019/2020.
  Zapraszamy również do zapoznania się z Regulaminem projektu Uniwersytet Dziecięcy „Mały poliglota”, który został zamieszczony na stronie internetowej w zakładce: Regulamin.

   

  Oferujemy również bezpłatne warsztaty dla rodziców / opiekunów uczestników projektu obejmujące wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii i metodyki (szczegółowe informacje zostaną przekazane po zakończeniu rekrutacji do projektu Uniwersytet Dziecięcy „Mały poliglota”).

   

  Zapraszamy również na odpłatne kursy językowe dla rodziców / opiekunów dzieci uczestniczących w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego „Mały poliglota”, które odbywają się w tych samych terminach i w tym samym miejscu co zajęcia dla najmłodszych. Szczegółowe informacje o kursach dla osób dorosłych oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie:

   

  www.malypoliglota.usz.edu.pl w zakładce: Oferta dla rodziców

   

  oraz:

   

  www.podyplomowe.usz.edu.pl/kurs/otwarty-kurs-jezyka-obcego

   

  Zachęcamy również do rozpowszechnienia informacji wśród osób, które mogą być zainteresowane ofertą Uniwersytetu Dziecięcego „Mały poliglota”.
  W razie dodatkowe pytań, prosimy o kontakt mailowy.

   

   

  Jesteśmy również na Facebooku:
  www.facebook.com/UniwersytetDzieciecyMalyPoliglota