• 13 MAJA 19
    Spotkanie literackie z wybitnym kolumbijskim poetą

Katedra iberystyki i latynoamerykanistyki Uniwersytetu Szczecińskiego ma zaszczyt zaprosić na spotkanie literackie z wybitnym kolumbijskim poetą, powieściopisarzem, eseistą i profesorem literatury hispanoamerykańskiej na Uniwersytecie w Cartagenie de Indias, Winstonem Moralesem Chavarro, które odbędzie się 13 maja (poniedziałek) 2019 o godz. 12.00.

Miejsce spotkania: budynek Wydziału Filologicznego US, Aleja Piastów 40 B – Sala Rady Wydziału.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną wiersze poety w oryginale oraz w przekładzie na język polski.

Prowadząca: dr hab. Barbara Stawicka-Pirecka prof. US – tłumaczka literatury.

Studentów, wykładowców oraz wszystkie osoby zainteresowane – w imieniu katedry iberystyki i latynoamerykanistyki oraz całego Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.